Farkımız

Farkımız

SİSTEMLERİMİZİ İHTİYAÇLARINIZ DOĞRULTUSUNDA ÖZELLEŞTİRİYORUZ

Sistemlerimiz ilgili standartlar ile uyumlu ve kendini kanıtlamış sistemler olmasına rağmen, kullanıcılarımıza “değiştirilemez paket yazılımlar” olarak sunmuyoruz. Biliyoruz ki her kurumun ihtiyaçları farklılık gösterebilir. Ve bu farklılıklara rağmen sunduğumuz yazılımlar kurumun tüm ihtiyacını tek başına karşılayabilir olmalıdır. Bu nedenle sunduğumuz sistemleri, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurumunuz için özelleştirebiliyoruz. Kendi rapor formatlarınız ve diğer sistem gereksinimlerinizi, alanında uzman mühendislerimiz ile hızlıca geliştiriyor ve sistemlerinize ekleyebiliyoruz.

SİSTEMLERİNİZ İLE TAM ENTEGRASYON SAĞLAYABİLİYORUZ

Tüm sistemlerimiz kurumunuzda kullandığınız İnsan Kaynakları ve Yönetimi sistemi, ERP sistemi ve benzeri diğer sistemleriniz ile tam entegre olabilecek güçlü bir teknik altyapıya sahiptir. Aynı zamanda sistem entegrasyonu konusunda deneyimli ekibimiz ile tüm bu entegrasyon işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayıp çalışmalarınıza biran önce başlayabilmenizi sağlıyoruz.

Bu işlem sırasında, teknik ekibinizin uygun gördüğü web servis, ldap ya da başka bir yöntem ile tüm veritabanları(Oracle, MySql, PostgreSql, SQL Server,…vs) ile kolayca bağlantı kurabiliyoruz.

Talep etmeniz durumunda sistemimizi, sizlerin uygun gördüğü zaman aralıklarında, sistemleriniz ile otomatik olarak bağlantı kurup güncelleyebilecek şekilde de ayarlayabiliyoruz. Bu sayede, örneğin “her gece 00:00’da sistemlerimize bağlanıp güncel personel listesini çeksin” diyebiliyorsunuz.

TÜM SİSTEMLERİMİZ BİRBİRİ İLE DE TAM ENTEGRE OLARAK ÇALIŞIRLAR

Mevcut sistemlerimiz güncel teknolojilerin sunduğu tüm avantajları kullanmaktadır. Aynı zamanda bu deneyimimizi dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerine danışmanlık vererekte kullanmaktayız. Bu sayede sistemlerimiz birbiri ile tam entegre bir şekilde, oldukça performanslı ve güvenli bir şekilde çalışabilmektedir.

Örneğin, SONİK İç Kontrol ve Risk Yönetimi Sistemimizdeki süreç ve birimlerin denetimini SONİD İç Denetim Sistemimiz üzerinden yapabiliyorsunuz. Benzer bir şekilde SONİS Stratejik Plan yazılımı üzerinde tanımladığınız risklerinizde SONİK İç Kontrol ve Risk Yönetimi sistemine “Stratejik Risk”olarak düşmektedir.Bu şekilde tüm sistemlerimiz birbirinin verilerini kullanabilmektedir.

YAZILIM GELİŞTİRME KONUSUNDA ULUSLARARASI TECRÜBEYE SAHİBİZ

Tüm teknik ekibimiz deneyimli bilgisayar mühendislerinden oluşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında başarı ile tamamladığımız 19 yazılım projesi ile tamamı nitelikli ve kendi alanında uzmanlaşmış mühendis kadrosuna sahip nadir yazılım şirketlerinden biriyiz.

Birçok yazılım şirketinin aksine, teknik kadromuz belli alanlarda uzmanlaşmış mühendislerden oluşmaktadır. Sizlere hazırladığımız yazılımlar sırasıyla:

  1. Teknik analistlerimiz,
  2. Dokümantasyon ekibimiz,
  3. Yazılım altyapısı geliştirme ekibimiz,
  4. Veritabanı yönetim ekibimiz,
  5. Grafik tasarım ekibimiz,
  6. Kullanıcı arayüzü geliştirme ekibimiz,
  7. Test ekibimiz(manuel test grubu, otonom test grubu ve bilgi güvenliği testi grubu),
  8. Kalite kontrol ekibi
  9. Entegrasyon ekibi

çalışmalarından sonra kullanımınıza açılmaktadır.

BAKIM SÜRENİZ BOYUNCA TÜM GÜNCELLEMELER ÜCRETSİZDİR

Kullanıcılarımız, satın aldıkları tüm sistemlerimiz için yapılan bütün güncellemeleri, bakım süreleri boyunca herhangi bir ücret ödemeden alabilirler.

Bizim bütün sistemlerimiz sürekli gelişen, yaşayan sistemlerdir.  Sistemlerimizi sadece paket yazılım olarak sunmuyor, aynı zamanda kullanıcılarımızın talepleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Yapılan tüm bu çalışmalarımızı diğer kullanıcılarımıza duyuruyor, talep etmeleri durumunda kendi sistemlerine de tamamen ücretsiz olarak dahil ediyoruz. Bu sayede satın alınan her sistem sektörün gereksinimleri doğrultusunda sürekli güncel tutularak, ihtiyaçları tam anlamıyla karşılamaya hazır olacaktır.

GÜÇLÜ PARTNERLİKLERİMİZ İLE GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIYORUZ

SONO Yazılım,Türkiye ve dünyanın iç kontrol ve risk yönetimi konusunda önde gelen danışmanlık şirketlerinden olan ICI Internal Control Instutue’nün partnerlerindendir.

Aynı zamanda ICI’nin Türkiye kolu olan Türkiye İç Kontrol Enstitüsü(ICI Turkiye)’nün de tek partneri olma niteliği taşımaktadır.

Yazılım, donanım ve eğitim sistemleri konusunda da Activate Bilişim, Samsung ve Microsoft’un partneridir.

TÜM SİSTEMLERİMİZ %100 YERLİ VE MİLLİ KAYNAKLARLA GELİŞTİRİLMİŞTİR

Tüm sistemlerimiz %100 yerli ve milli kaynaklarla geliştirilmiş olup Yerli Malı Belgesi’ne de sahiptir.

HER ADIMDA SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN DANIŞMANLARIYLA ÇALIŞIYORUZ

Yazılımlarımız, ilk satır kodundan itibaren sektörün önde gelen danışmanları ile birlikte geliştirilmeye başlanmıştır. Bu sayede kullandığınız tüm sistemlerin güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Kullanıcılarımızdan gelen ek taleplerde dahil olmak üzere sistemlerimize eklenen her özellik danışmanlarımızın ve kalite kontrol ekibimizin onayından geçmektedir. Bu sayede kullandığınız yazılımlarımızın ilgili kanun ve standartlar ile birebir uyumlu olarak geliştirildiğinden emin olabilirsiniz.

HİÇBİR TEKNİK BİLGİYE İHTİYAÇ DUYMADAN KONTROLÜ ELİNİZE ALIN

Aylar süren tasarım aşamasından sonra, hiçbir teknik bilgiye sahip olmayan kullanıcılarımızın bile sistemlerimizi kolayca kullanabileceği şekilde kullanıcı arayüzleri geliştirdik.

Örneğin, kullandığınız bir ekrandaki silinmiş kayıtları, yetkiniz var ise, sadece bir tıklama işlemi ile yeniden aktif hale getirebilirsiniz. Yaptığınız bir çalışmanın eski versiyonuna yine sadece bir tıklama işlemi ile geri dönebilirsiniz. Sistemdeki tüm seçim alanlarını(risk türü, kontrol otomasyon seviyesi vs gibi) hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan kurumunuza uygun olacak şekilde güncelleyebilirsiniz.

Tüm sistemlerimiz bilgisayar kullanım bilgisi en düşük kullanıcılarımızın bile rahatlıkla kullanabileceği şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

GÜVENLİĞİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

SONO Yazılım olarak bilgi güvenliğinize çok önem vermekteyiz. Bir kurum için bilgi güvenliğinin hayati öneme sahip olduğunun bilincindeyiz ve sistemlerimizde yaptığımız her geliştirmeyi de bu bilinçle gerçekleştirmekteyiz.

Buna ek olarak sistemlerimizi kullanan tüm kullanıcılarımızla bu doğrultuda taahhütnameler ve gizlilik anlaşmaları yapıyor, sistemlerimizin güvenli olduğuna dair test sistemlerinin raporlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Aynı zamanda SONO Yazılım TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasına da sahip ve bu alanda üzerine düşen tüm görevleri layığı ile yerine getirmeye özen gösteren bir firmadır.